סאפ

שייט מפרשיות

פעילות ילדים

גלישת רוח

קייקים

פעילות נוער

גלישת גלים

מלגזים

פעילות מבוגרים

מועדון הגלישה והשייט של בני הרצליה ממוקם במרינה הרצליה ומפעיל מזה שנים רבות פעילות ענפה בתחום השייט והגלישה, כולל הישגים בינלאומיים משמעותיים בענפים אלה.

המרכז הימי הינו מרכז חינוכי הנותן מענה לכלל הקהילה על גווניה השונים במסגרות פעילויות שונות ודגשים שונים החל בגיל תשע. עיקר זה מהווה את חזון המרכז לחינוך ימי.

מועדון השייט התחרותי הינו מועדון אשר מטרתו להביא ילדים לרמת מצוינות והישגים ארציים ובינלאומיים בתחום השייט והגלישה.

 

כל הזכויות שמורות - בני הרצליה 

 

יום פתוח להתנסות ללא עלות (הרשמה מראש) יתקיים:
25.10.2016 בין השעות 10:00-13:00 

 

מזכירות: 09-8665060 

מנהל תחום שייט וגלישת רוח | עודד מצ'ורו: 052-5000204

מנהל תחום גלישת גלים | יותם לינדר: 058-5000434

הגילאים הרלוונטיים לפעילות במועדון
שייט קטנטנים (כיתות א'-ב')
שייט (כיתות ג'-ו')
גלישת גלים (כיתות ב'-יא')
גלישת רוח (כיתות ד'-ו')

 

למערכת השעות של פעילות החוגים לחץ כאן

 

למה חוג גלישה?
בשנים האחרונות יש עלייה ניכרת במודעות ליתרונות הגלישה.
רופאים אף הגדירו את הספורט הימי כ"רטלין של הטבע". בביאריץ שבצרפת קיימת תכנית ניסיונית (אשר בינתיים הוכתרה כמחוללת ניסים) בה רופאים יכולים לרשום שיעור גלישה וקורסי גלישה במקום תרופות להתמודדות עם בעיות שונות- פיזיות ומנטליות.
בברזיל מגדירים קשר ישיר בין תכונות האופי שספורט הגלישה מפתח לתכונות המאפיינות מנהלים, יזמים ומנכ"לים מצליחים.

העצמה והתפתחות ברמה הפיזית והמנטאלית
פעילות פיזית אינטנסיבית, בשילוב התמודדות עם הים מווסתת, מאתגרת ומעצימה. בהתמודדות עם תנאי הים השונים, הרוחות, הזרמים והגלים, הילד נדרש לריכוז וקשב מירבי, לעצמאות מלאה, לביטחון בפעולותיו, לקבלת החלטות מהירה ועוד תהליכים רבים שמעצימים ומחזקים אותו בכל התמודדות אחרת בחיי היום יום.

המסגרת הקבוצתית שנבנית תחת הדרכתם של הצוות המקצועי שלנו, מטרתה להעצים כל חניך וחניכה באופן אישי, דרך חיזוק של קבוצה מגובשת ותומכת. ההתמודדות עם האתגרים שמספק הים, חיובית בהרבה בהינתן מסגרת קבוצתית והדרכה צמודה.

הספורט הימי הוא האמצעי שלנו להפוך את הילדים לילדי מים מוכשרים ומנוסים, בטוחים ומועצמים ולאנשים אכפתיים, טובים וסובלניים יותר, לאוהבי ים וטבע.

 

טיפה בים
העיסוק בספורט הימי משמש כלי משמעותי בעיצוב דמותם ואישיותם של החניכים.
המסגרת מתאימה, מעשירה ומאתגרת כל ילד באשר הוא. תפיסת העולם שלנו היא הקניית דרך החיים, הערכים והכלים להתמודדות עם העולם האמיתי, כשהספורט הוא האמצעי שלנו לעשות זאת.
 
מעבר לתרומה לילדים "נורמטיביים" חשוב לנו להדגיש למה אנחנו מתכוונים כשאנחנו משתמשים במושג "העצמה פיזית ומנטלית". אנחנו מתכוונים לילדים היפראקטיביים שהתאזנו מבחינה אנרגטית ועלו משמעותית בהישגיהם בלימודים ללא שימוש בשום תרופה, אנחנו מתכוונים לילדים עם גמגום כבד שהפסיקו לגמגם כתוצאה מהפעילות החוגית והמסגרת החברתית, אנחנו מתכוונים לילדים כבדי משקל שהשילו שליש ממשקל גופים ומקיימים היום אורח חיים ספורטיבי וחיי חברה עשירים ואנחנו מתכוונים לילדים "רגילים" שפתאום מצאו את הפאשן שלהם והפכו להיות מאושרים יותר ואנרגטיים יותר כי יש משהו שמניע אותם וגורם להם להתרגשות אמיתית.
אותנו זה מרגש ומניע. זה הסיפוק שלנו והתרומה שלנו. אז כשאנחנו אומרים "ילדי מים" ומשתמשים במונח "העצמה" – הרבה מאמץ משותף שלנו, של הילדים ושל ההורים כרוך בזה אבל גם הרבה הצלחה ומסלולי חיים שהוסטו למקומות חיוביים ובריאים!

 

תמיכה עירונית והשקעה רבה בשייטים והגולשים הצעירים

חוגי הספורט הימי במועדון מתבצעים בקבוצות קטנות ובאמצעות ציוד יקר. 
תחום הגלישה והשייט באופן כללי הינם ענפי ספורט הדורשים: עבודה בקבוצות קטנות ואישיות,  מאמנים איכותיים ובעלי ניסיון וותק בספורט הימי וציוד מקצועי יקר מאוד המסופק ע"  המועדון לכל חניך וחניכה במועדון. מדובר בענפים חשובים לספורט הישראלי עם פוטנציאל מקצועי רב. המועדון וכל חניכיו נהנים מהתמיכה העירונית , המעטפת של  עמותת בני הרצליה ומרינה הרצליה המאפשרים את קיום הפעילות וחוגי המועדון ברמה גבוהה הן מבחינה מקצועית והן מבחינת המשאבים המושקעים בהם.